1. Hiki ke wehe ʻia ka hale maikaʻi o ka valve wāwae i ka holoʻokoʻa, hana paʻa a hilinaʻi hoʻi a maʻalahi ka mālama;
2. Hana ʻia ke poʻo kau a me ka ʻāwae paʻa i ke kila kila,
3. ʻO ka paipu hexagonal i hoʻonui ʻia i 270mm, e pale pono i ka deformation o ke koʻokoʻo hexagonal;
4. Hoʻolako ʻia me ka mea hāpai kaila, maʻalahi no ka hoʻouka ʻana i ka kaila;
5. Hoʻolako ʻia me ka hāmeʻa jet-blast tank ea i kūkulu ʻia, i kāohi ʻia e kahi valve wāwae kū hoʻokahi a me kahi hāmeʻa pneumatic lima;
6. Me ka lima kōkua pālua no ka lawelawe ʻana i nā kaila ākea, haʻahaʻa a paʻakikī.
7. Hiki ke hoʻololi ʻia ka ʻauwae paʻa hiki ke hoʻololi ʻia (koho), ±2” ma ka nui o ka paʻa ʻana maʻamau.
| Mana mīkini | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Lako ikehu | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Anawaena huila kiʻekiʻe loa | 47"/1200mm |
| Ka laulā nui o ka huila | 16"/410mm |
| Ke kāohi ʻana ma waho | 13"-24" |
| Ke kāohi ʻana i loko | 15"-28" |
| Hoʻolako ea | 8-10bar |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 6rpm |
| Ka ikaika haki bead | 2500Kg |
| Pae walaʻau | <70dB |
| Kaumaha | 562Kg |
| Ka nui o ka pūʻolo | 1400*1120*1800mm |
| Hiki ke hoʻouka ʻia nā ʻāpana 8 i loko o hoʻokahi pahu 20” | |
1. Pono ke kūlana maʻamau o ka mana o ka mīkini huila. I ke kūlana hana ʻole, aia ka mana ma ke kūlana pio. Aia ke kaomi ea o ka mīkini kūloko ma ke kaomi maʻamau, a ʻaʻole i pili ka paipu ea i ke kūlana hana ʻole.
2. Ma mua o ke kau ʻana i ka huila, e nānā inā ua ʻano ʻē ke kino o ka huila, a inā paha e liki ana a ua nahā paha ka puka ea.
3. E wehe i ka ʻūpā ea e hoʻokuʻu i ke kaomi o ka huila, e kau i ka huila ma waenakonu o ka lima hoʻopaʻa, a hoʻohana i ka lima hoʻopaʻa e hoʻokaʻawale i nā ʻaoʻao ʻelua o ka huila mai ke kumu huila.
4. E hoʻohana i nā kuapo e wehe i nā kaila.
5. Ke hoʻokomo ʻia nā huila hou, e hōʻailona ʻia nā huila i luna, a e hoʻokomo ʻia nā huila ma ka hoʻohana ʻana i nā kuapo.
6. Ma hope o ka hōʻuluʻulu ʻana, pono e kau ʻia kēlā me kēia kuapo ma ke kūlana pio.