1. Hiki ke wehe ʻia ka hale maikaʻi o ka valve wāwae i ka holoʻokoʻa, hana paʻa a hilinaʻi hoʻi, a mālama maʻalahi;
2. Hana ʻia ke poʻo kau a me ka ʻāwae paʻa i ke kila Alloy;
3. Hiki ke hoʻololi ʻia ka ʻauwae paʻa hiki ke hoʻololi ʻia (koho), ±2” ma ka nui o ka paʻa ʻana.
| Mana mīkini | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Lako ikehu | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Anawaena huila kiʻekiʻe loa | 38"/960mm |
| Ka laulā nui o ka huila | 11"/280mm |
| Ke kāohi ʻana ma waho | 10"-18" |
| Ke kāohi ʻana i loko | 12"-21" |
| Hoʻolako ea | 8-10bar |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 6rpm |
| Ka ikaika haki bead | 2500Kg |
| Pae walaʻau | <70dB |
| Kaumaha | 229Kg |
| Ka nui o ka pūʻolo | 1100*950*950mm |
| Hiki ke hoʻouka ʻia he 36 mau ʻāpana i loko o hoʻokahi pahu 20” | |
Hoʻohana ka mea hoʻololi kaila semi-akomi i kahi hoʻolālā liʻiliʻi, kūpono a wikiwiki hoʻi e hoʻohana, a me ka hana hydraulic piha. ʻO ke kiʻekiʻe hana mau, ka neʻe ergonomic kūpono, ka hāpai huila no ke kau ʻana i kekahi ʻano huila ma ka turntable me ka maʻalahi.
Mālama wahi: ʻaʻohe kaula ma ke kua a me ka ʻūlū mālama, kaʻina hana wikiwiki: hana hoʻomanaʻo kiʻekiʻe o ke poʻo manu, hoʻoponopono kūpono a wikiwiki hoʻi i ka huila: hoʻoponopono papa ʻaina hoʻopaʻa uila a me ka laka waena akamai me ka paʻa keu, hana kaomi ʻole, beader huila pneumatic rotary, poʻo manu i hana ʻia me ka mea pale ʻōpala, ʻaʻole ia e hōʻino i ka huila huila (hopena kaomi ʻole).