1.Hiki ke wehe ʻia ka hale maikaʻi o ka valve wāwae holoʻokoʻa, hana paʻa a hilinaʻi hoʻi, a maʻalahi ka mālama ʻana;
2. Hana ʻia ke poʻo hoʻopaʻa a me ka ʻāwae paʻa i ke kila Alloy;
3.S41 hexagonal oriented tube i hoʻolōʻihi ʻia i 270mm, e pale pono i ka deformation o ke koʻokoʻo hexagonal;
4.Pressure tyre lever, kōkua no ka lawelawe ʻana i nā kaila holo pālahalaha, haʻahaʻa a paʻakikī;
5. Hoʻopaʻa ʻia ka lua hoʻoponopono kōkua, kahi maʻalahi e hoʻoponopono i ka mea kōkua ma ke koi a ka mea kūʻai aku.
| Mana mīkini | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Lako ikehu | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Anawaena huila kiʻekiʻe loa | 44"/1120mm |
| Ka laulā nui o ka huila | 14"/360mm |
| Ke kāohi ʻana ma waho | 10"-21" |
| Ke kāohi ʻana i loko | 12"-24" |
| Hoʻolako ea | 8-10bar |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 6rpm |
| Ka ikaika haki bead | 2500Kg |
| Pae walaʻau | <70dB |
| Kaumaha | 295Kg |
| Ka nui o ka pūʻolo | 1100*950*950mm |
| Hiki ke hoʻouka ʻia he 24 mau ʻāpana i loko o hoʻokahi pahu 20” | |
1. Wehe i ka ea mai loko mai o ka huila.
2. Wehe i nā mea kaupaona kēpau a pau mai ka lihi.
3. E kau i ka huila ma ke kūlana i koho ʻia, e hoʻohuli pinepine i ka huila a kaomi i lalo i ke koʻokoʻo huila, e hehi ma luna o ka pedal koʻokoʻo huila e hoʻokaʻawale loa i ka huila mai ke apo kila.
4. E kau i ka lihi ma luna o ka turntable a kaomi i ka pedal clamp huila e laka i ka lihi.
5. E hoʻopili i ka ʻaila i ke apo o loko o ka huila.
6. E huki i lalo i ka lima wehe i hiki ai i ka wili o loko o ka ʻūpā ke pipili i ka lihi o ke apo kila, a hoʻopaʻa i ka lima laka hoʻolōʻihi o ke poʻo me ka laka lima telescopic o ke poʻo.
7. E hoʻohana i ka crowbar e hāpai i ka huila i ke poʻo pick-up, e hehi ma luna o ka pedal turntable e hoʻohuli i ka chuck, a e koho i kekahi ʻaoʻao o ka huila i waho.
8. E huki i waho i ka huila ʻē aʻe ma ke ʻano like.