1.Hiki ke wehe ʻia ka hale maikaʻi o ka valve wāwae holoʻokoʻa, hana paʻa a hilinaʻi hoʻi, a maʻalahi ka mālama ʻana;
2. Hana ʻia ke poʻo hoʻopaʻa a me ka ʻāwae paʻa i ke kila Alloy;
3. Lima kōkua maʻalahi, e mālama i ka manawa hana o ka mea hoʻohana;
4. Hiki ke hoʻololi ʻia ka ʻauwae paʻa (koho), ± 2” ma ke kumu
ka nui o ka hoʻopaʻa ʻana.
| Mana mīkini | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Lako ikehu | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Anawaena huila kiʻekiʻe loa | 44"/1120mm |
| Ka laulā nui o ka huila | 14"/360mm |
| Ke kāohi ʻana ma waho | 10"-21" |
| Ke kāohi ʻana i loko | 12"-24" |
| Hoʻolako ea | 8-10bar |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 6rpm |
| Ka ikaika haki bead | 2500Kg |
| Pae walaʻau | <70dB |
| Kaumaha | 298Kg |
| Ka nui o ka pūʻolo | 1100*950*950mm |
| Hiki ke hoʻouka ʻia he 24 mau ʻāpana i loko o hoʻokahi pahu 20” | |
1. E hoʻopili mua i ka ʻaila i ka ʻaoʻao o loko o ka huila.
2. E hoʻopaʻa i ke apo kila ma ka turntable e like me ka wehe ʻana i ka huila, e kau i ka huila ma ka ʻaoʻao o luna o ke apo kila, a e hoʻoholo i ke kūlana o ka lua ea.
3. E hoʻoneʻe i ka lima e iho ana e kaomi i ka lihi o ka huila, e hehi ma luna o ka pedal, a kaomi mālie i ka huila i loko o ka lihi kila.
4. E kaomi i ka huila luna i loko o ka lihi kila ma ke ʻano like e hoʻopau ai i ke kau ʻana o ka huila.
1. E hoʻomaʻemaʻe i ka lepo ma luna o ka turntable i ka manawa ma hope o ka hoʻohana ʻana i ka mīkini.
2. E nānā inā ua pau ka poloka wili ma ke poʻo hoʻopaʻa ma mua o ka hoʻohana ʻana i ka mīkini, a e hoʻololi iā ia i ka manawa inā ua pau.
3. E nānā i ka pae wai o ka ʻaila lubricating i loko o ka mea hoʻokaʻawale wai-ʻaila i kēlā me kēia pule, inā haʻahaʻa ka pae wai ma mua o ka māka liʻiliʻi loa, pono e hoʻopiha ʻia i ka manawa. Pono e hoʻoponopono i ka nui o ka ʻaila lubricating e pale aku i ka nui a i ʻole ka liʻiliʻi.
4. E nānā inā he wai i loko o ka kānana wai i kēlā me kēia mahina. Inā he wai, e hoʻokahe i ka manawa kūpono, a mai hoʻokuʻu i ka wai ma mua o ka palena kiʻekiʻe loa.