1. Ke kolamu tilting a me ka mauna laka pneumatic a me ka lima demount;
2.ʻO ka paipu i hoʻonohonohoʻia i ke koʻokoʻo hexagonal e hoʻolōʻihi i ka 270mm hiki ke pale i ka deformation maikaʻi o ka hexagonal;
3. Hiki ke hoʻokaʻawale ʻia ke ʻano maikaʻi o ka valve wāwae ma ke ʻano holoʻokoʻa, hana paʻa a hilinaʻi hoʻi, a maʻalahi ka mālama ʻana;
4. Hoʻopaʻa a wehe i ke poʻo, maʻalahi ka hana; laka wikiwiki a hilinaʻi hoʻi ke koʻokoʻo nui:
5. ʻAno hoʻopili ʻole, hiki ke kau a wehe i nā kaila ʻoi aku ka maʻalahi;
6.Me ka pahu ea waho no ka hoʻoulu wikiwiki ʻana, i kāohi ʻia e kahi valve wāwae kū hoʻokahi a paʻa lima no ka mea pneumatic; (koho)
7.Me ka lima kōkua pneumatic no ka lawelawe ʻana i nā kaila ākea, haʻahaʻa a paʻakikī.
| Mana mīkini | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Lako ikehu | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Anawaena huila kiʻekiʻe loa | 41"/1043mm |
| Ka laulā nui o ka huila | 14"/360mm |
| Ke kāohi ʻana i loko | 12"-24" |
| Hoʻolako ea | 8-10bar |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 6rpm |
| Ka ikaika haki bead | 2500Kg |
| Pae walaʻau | <70dB |
| Kaumaha | 419Kg |
| Ka nui o ka pūʻolo | 860*1330*1980mm |
| Hiki ke hoʻouka ʻia nā ʻāpana 8 i loko o hoʻokahi pahu 20” | |
ʻAʻole hiki ke wehe a pani ʻia paha nā ʻā:
E nānā inā ʻaʻohe leaka ea, e nānā inā lele ka ʻaoʻao o ka valve ʻelima ala mai ka ʻō pedal, inā maʻamau ka mea i luna, e nānā ʻaʻohe pahū ʻana i loko o ka valve hōʻike hoʻokaʻawale rotary, e wehe i ka paipu ea e hoʻopili ana i ka valve hōʻike hoʻokaʻawale rotary i ka cylinder liʻiliʻi, a hoʻokomo iā ia ma ka pedal. Ke ʻole e hehi a hehi piha paha, hoʻokahi wale nō o nā paipu ea e hoʻopili ana i ka valve hoʻokaʻawale ea rotary i ka cylinder liʻiliʻi e puka mai ana ka ea. I kēlā me kēia hihia, ʻo ka hanana ʻaʻole e hoʻopuka nā paipu ea ʻelua i ka ea i ka manawa like, ʻo ia ka puhi ʻana o ka valve hoʻokaʻawale ea wili. Inā ʻaʻohe pilikia o nā ʻāpana i luna, e nānā i ka ʻāpana maiʻa, inā ua hoʻololi ʻia a paʻa paha ka noho maiʻa, inā ua paʻa ka turntable square, inā ua paʻa ka turntable square, inā hāʻule ka pine turntable square.