1.Hiki ke wehe ʻia ka hale maikaʻi o ka valve wāwae holoʻokoʻa, paʻa a hilinaʻi hoʻi ka hana, a he kūpono ia no ka mālama ʻana;
2. Hana ʻia ke poʻo kau a me nā ʻā paʻa i ke kila kila, hiki ke hōʻemi pono i ka pōʻino i ka huila;
3. Mālama ka lima kōkua pneumatic i ka manawa a me ka hoʻoikaika ʻana i ka hana;
4. Nā ʻā paʻa lima hiki ke hoʻololi ʻia (koho), hiki ke hoʻololi ʻia ka nui o ke kāpili ʻana maʻamau ±2” ka nui.
5. He ʻano kōkua hou e maʻalahi ke wehe i nā kaila pā paʻa.
| Mana mīkini | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Lako ikehu | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Anawaena huila kiʻekiʻe loa | 44"/1120mm |
| Ka laulā nui o ka huila | 14"/360mm |
| Ke kāohi ʻana ma waho | 10"-21" |
| Ke kāohi ʻana i loko | 12"-24" |
| Hoʻolako ea | 8-10bar |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 6rpm |
| Ka ikaika haki bead | 2500Kg |
| Pae walaʻau | <70dB |
| Kaumaha | 379Kg |
| Ka nui o ka pūʻolo | 1100*950*950mm,1330*1080*300mm |
| Hiki ke hoʻouka ʻia he 20 mau ʻāpana i loko o hoʻokahi pahu 20” | |
1. No hea mai ʻoe?
Qingdao, ka mokuʻo Shandong, Kina.
2.He mea hana a mea kālepa paha ʻoe?
Mea Hana. Loaʻa iā mākou kahi hale hana ponoʻī a me ka hui QC.
3.He aha ka manawa hāʻawi?
30 mau lā hana.
Welina mai e nīnau i nā kikoʻī hou aku. E ʻoluʻolu e mālama i ke ʻano loea inā kūpono kēia hāpai iā ʻoe.