1. Ke kolamu tilting a me ka mauna laka pneumatic a me ka lima demount;
2.ʻO ka paipu i hoʻonohonoho ʻia i ke axis ʻeono e hoʻolōʻihi i ka 270mm hiki ke pale i ka deformation maikaʻi o nā axis ʻeono;
3.Hiki ke hoʻokaʻawale ʻia ke ʻano maikaʻi o ka valve wāwae ma ke ʻano holoʻokoʻa, hana paʻa a hilinaʻi hoʻi, a maʻalahi ka mālama ʻana;
4. Hana ʻia ke poʻo hoʻopaʻa a me ka ʻāwae paʻa i ke kila Alloy;
5. Hiki ke hoʻololi ʻia ka ʻauwae paʻa (koho), ± 2” ma ka nui o ka paʻa ʻana;
6. Hoʻolako ʻia me ka hāmeʻa jet-blast pahu ea waho, i hoʻomalu ʻia e kahi valve wāwae kū hoʻokahi a me kahi hāmeʻa pneumatic lima;
7. Me ka lima kōkua mana no ka lawelawe ʻana i nā kaila ākea, haʻahaʻa a paʻakikī.
| Mana mīkini | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Lako ikehu | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Anawaena huila kiʻekiʻe loa | 44"/1120mm |
| Ka laulā nui o ka huila | 14"/360mm |
| Ke kāohi ʻana ma waho | 10"-21" |
| Ke kāohi ʻana i loko | 12"-24" |
| Hoʻolako ea | 8-10bar |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 6rpm |
| Ka ikaika haki bead | 2500Kg |
| Pae walaʻau | <70dB |
| Kaumaha | 384Kg |
| Ka nui o ka pūʻolo | 1100*950*950mm,1330*1080*300mm |
| Hiki ke hoʻouka ʻia he 24 mau ʻāpana i loko o hoʻokahi pahu 20” | |
1. Pono e hoʻokaʻawale ʻia ke kumu mana a me ka ea ma mua o ka mālama ʻana.
2. Pono e holoi pono ʻia ka mīkini, a pono e lubricated pinepine ʻia nā ʻāpana paheʻe a me nā ʻāpana hoʻoili ma hope o ka hana o kēlā me kēia lā.
3. E nānā pinepine i ka mea hoʻokaʻawale kinoea-wai a me ka lubricator, e hoʻokuʻu iā ia i ka manawa ke nui loa ka wai, a hoʻopiha hou iā ia i ka manawa ke lawa ʻole ka ʻaila.
4. E hōʻoia i ka lawa ʻana o ka ʻaila lubricating i loko o ka pahu hōʻemi. Hiki iā ʻoe ke ʻike i ka pae ʻaila mai ka puka makani ʻaila. E wehe i ka uhi plastik ma waenakonu o ka papa hana, wehe i nā bolts, a laila e hoʻohui i ka ʻaila mai nā lua bolt.