1. Ke kolamu tilting a me ka mauna laka pneumatic a me ka lima demount;
2.ʻO ka paipu i hoʻonohonoho ʻia i ke axis ʻeono e hoʻolōʻihi i ka 270mm hiki ke pale i ka deformation maikaʻi o nā axis ʻeono;
3.Hiki ke hoʻokaʻawale ʻia ke ʻano maikaʻi o ka valve wāwae ma ke ʻano holoʻokoʻa, hana paʻa a hilinaʻi hoʻi, a maʻalahi ka mālama ʻana;
4. Hana ʻia ke poʻo hoʻopaʻa a me ka ʻāwae paʻa i ke kila kila;
5. Hiki ke hoʻololi ʻia ka ʻauwae paʻa (koho), ± 2” ma ka nui o ka paʻa ʻana;
6. Hoʻolako ʻia me ka hāmeʻa jet-blast pahu ea waho, i hoʻomalu ʻia e kahi valve wāwae kū hoʻokahi a me kahi hāmeʻa pneumatic lima;
7. Me ka lima kōkua mana no ka lawelawe ʻana i nā kaila ākea, haʻahaʻa a paʻakikī.
| Mana mīkini | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Lako ikehu | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Anawaena huila kiʻekiʻe loa | 44"/1120mm |
| Ka laulā nui o ka huila | 14"/360mm |
| Ke kāohi ʻana ma waho | 10"-21" |
| Ke kāohi ʻana i loko | 12"-24" |
| Hoʻolako ea | 8-10bar |
| Ka wikiwiki o ka hoʻohuli ʻana | 6rpm |
| Ka ikaika haki bead | 2500Kg |
| Pae walaʻau | <70dB |
| Kaumaha | 406Kg |
| Ka nui o ka pūʻolo | 1100*950*950mm 1330 * 1080 * 300mm |
| Hiki ke hoʻouka ʻia he 20 mau ʻāpana i loko o hoʻokahi pahu 20” | |
1. Papa hana kikowaena: Hoʻokaʻawale nui ʻia nā kaila ma kēia kahua, ʻo ia ke kau ʻana i nā kaila a me ka hoʻohuli ʻana iā lākou.
2. Lima hoʻokaʻawale: Ma ka ʻaoʻao o ka mīkini wehe kaila, hoʻohana nui ʻia ia e hoʻokaʻawale i ka kaila mai ka lihi, i hiki ke hoʻokō maʻalahi ʻia ka wehe ʻana o ka kaila.
3. Mea hoʻopiha a hoʻēmi i ka ea: Hana nui ia e hoʻokuʻu i ka ea i loko o ka huila no ka maʻalahi o ka hoʻopiha a wehe ʻana paha, a aia kekahi barometer no ke ana ʻana i ke kaomi ea. ʻO ke kaomi maʻamau o ka huila ma kahi o 2.2 mau lewa. Ua like pū me 0.2Mpa.
4. Nā Pedal: Aia he 3 mau kuapo pedal ma lalo o ka mea hoʻololi kaila, kahi i hoʻohana ʻia e hoʻohuli i ke kuapo i ka ʻaoʻao ʻākau a me ka ʻaoʻao hema, hoʻokaʻawale i ke kuapo hoʻopaʻa, a hoʻokaʻawale i ke kuapo rim a me ka kaila.
5. Wai hoʻoluʻu: He mea maikaʻi ia no ka wehe ʻana a me ka hōʻuluʻulu ʻana o nā kaila, hoʻemi i ka pōʻino i ka wā o ka wehe ʻana a me ka hōʻuluʻulu ʻana o nā kaila, a hoʻopau maikaʻi i ka hana wehe ʻana a me ka hōʻuluʻulu ʻana o nā kaila.