1.Hoʻonā kaʻa kaʻa hale noho a me nā hale kalepa.
2. Paepae galvanized me ka pā peahi no ke kaʻa ʻoi aku ka maikaʻi.
3.Dual haku & kauā hydraulic hāpai ʻana i nā silindro pololei.
4.Pūʻolo mana hydraulic pākahi a me ka papa hoʻomalu.
5. Pono ka lua a me ka pā hope no ke kākoʻo ʻana i ka hale.
Loaʻa ka mana o 6.2000kg/2500kg no SUV a me sedan.
7. Mālama ka hiʻohiʻona kaʻana like ʻana i ka pou waena i ke kumukūʻai a me ka wahi.
8. Ke emi nei ke kumukūʻai hoʻohana ke neʻe ka paepae i lalo, e hoʻokele ʻia e ka umekaumaha, ʻaʻohe hoʻohana uila hou aku.
9. Kuapo kī uila no ka palekana a me ka palekana.
10. Pani ʻakomi ke hoʻokuʻu ka mea hoʻohana i ke kuapo kī.
11. Hoʻokahi a pālua ka stacker no kāu koho.
12. ʻO ka ʻili ʻana o ka pauka pīpī no ka hoʻohana ʻana i loko me ka galvanizing wela no ka hoʻohana ʻana i waho.
| Nā Palena Huahana | |
| Kumu Hoʻohālike Helu. | CPL-2A/4A |
| Ka Mana Hoʻokiʻekiʻe | 2000 kg/5000lbs |
| Ke Kiʻekiʻe o ka Hāpai ʻana | 1850 mm |
| Luna | 1850mm |
| Lua | 1950mm |
| Laka i ka hāmeʻa | ʻOi aku ka ikaika |
| Hoʻokuʻu laka | Hoʻokuʻu kaʻa uila a manual paha |
| ʻAno Hoʻokele | Kaula Hoʻokele Hydraulic + |
| Ka Mana Mana / Ka Mana o ka Motika | 380V, 5.5Kw 60s |
| Wahi Kaʻa | 2/4 |
| Mea Palekana | Mea Pale-hāʻule |
| ʻAno Hana | Kuapo kī |
1. Mea hana hāpai kaʻa kaʻa ʻoihana, ʻoi aku ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike. Kūpaʻa mākou i ka hana ʻana, hana hou, hoʻopilikino a me ke kau ʻana i nā lako kaʻa like ʻole.
2 .16000+ ʻike kaʻa, 100+ mau ʻāina a me nā ʻāpana.
3. Nā Hiʻohiʻona Huahana: Ke hoʻohana nei i nā mea maka kiʻekiʻe e hōʻoia i ka maikaʻi
4. Maikaʻi Maikaʻi: TUV, hōʻoia ʻia e CE. Nānā pono i kēlā me kēia kaʻina hana. ʻO ka hui QC ʻoihana e hōʻoia i ka maikaʻi.
5. Lawelawe: Kākoʻo loea ʻoihana i ka wā o ke kūʻai mua ʻana a ma hope o ke kūʻai aku ʻana i ka lawelawe maʻamau.
6. Hale Hana: Aia ma Qingdao, kahakai hikina o Kina, he mea maʻalahi loa ka halihali. He 500 mau seti ka nui o ka hana i kēlā me kēia lā.