1. Hoʻolālā ʻia no ke kiʻekiʻe o ke kaupaku haʻahaʻa
2. He kūpono kēia hāpai kaʻa tilting ʻano mini no kahi kiʻekiʻe i kaupalena ʻia; ʻoi aku hoʻi ma ka papahele lalo a i ʻole nā kihi o kahi keʻena.
3.2500kg ka hiki ke hāpai, kūpono no ka sedan wale nō
kahua hoʻokiʻekiʻe 4.10 kekelē
5.Dual hydraulic hāpai ʻana i nā cylinders pololei e hoʻokele
6.Pūʻolo mana hydraulic pākahi a me ka papa hoʻomalu
7. Hiki ke hoʻoneʻe ʻia a hoʻoneʻe ʻia paha
8. Kuapo kī uila no ka palekana a me ka palekana
9. Pani ʻakomi inā hoʻokuʻu ka mea hoʻohana i ke kuapo kī
10. Hoʻokuʻu ʻia ka laka uila a me ka manual no kāu koho
11. Mea ʻike kaʻa.
12. ʻŌnaehana hoʻolaha lohe a hoʻomālamalama ʻia.
13. Kiʻekiʻe hāpai kiʻekiʻe hiki ke hoʻololi ʻia no nā ʻano like ʻole
14.Mechanical anti-falling lock ma ke kūlana kiʻekiʻe
15. Ka palekana hoʻouka nui ʻana o ka hydraulic
16. Kahua Galvanized me ka pā nalu no ke kaʻa ʻoi aku ka maikaʻi
| Nā Palena Huahana | |
| Kumu Hoʻohālike Helu. | CHPLB2500 |
| Ka Mana Hoʻokiʻekiʻe | 2500 kg/5500lbs |
| Ke Kiʻekiʻe o ka Hāpai ʻana | 1800-2100 mm |
| Ka laulā o ke ala holo | 1900mm |
| Laka i ka hāmeʻa | ʻOi aku ka ikaika |
| Hoʻokuʻu laka | Hoʻokuʻu kaʻa uila a manual paha |
| ʻAno Hoʻokele | Hoʻokele ʻia e ka hydraulic |
| Ka Mana Mana / Ka Mana o ka Motika | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 50/45s |
| Wahi Kaʻa | 2 |
| Mea Palekana | Mea Pale-hāʻule |
| ʻAno Hana | Kuapo kī |
1. Mea hana hāpai kaʻa kaʻa ʻoihana, ʻoi aku ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike. Kūpaʻa mākou i ka hana ʻana, hana hou, hoʻopilikino a me ke kau ʻana i nā lako kaʻa like ʻole.
2. 16000+ ʻike kaʻa, 100+ mau ʻāina a me nā ʻāpana.
3. Nā Hiʻohiʻona Huahana: Ke hoʻohana nei i nā mea maka kiʻekiʻe e hōʻoia i ka maikaʻi
4. Maikaʻi maikaʻi: TUV, hōʻoia ʻia ʻo CE. Nānā pono i kēlā me kēia kaʻina hana. ʻO ka hui QC ʻoihana e hōʻoia i ka maikaʻi
5. Lawelawe: Kākoʻo loea ʻoihana i ka wā o ke kūʻai mua ʻana a ma hope o ke kūʻai aku ʻana i ka lawelawe maʻamau.
6. Hale Hana: Aia ma Qingdao, kahakai hikina o Kina, he mea maʻalahi loa ka halihali. He 500 mau seti ka nui o ka hana i kēlā me kēia lā.