1.Hoʻonā kaʻa kaʻa hale noho a me nā hale kalepa.
2. ʻŌnaehana kaʻa lua CPT-2 e hāʻawi ana i nā wahi kaʻa kūʻokoʻa no 2 mau kaʻa (EB), 2X2 mau kaʻa (DB), ma luna o kekahi ma luna o kekahi, hiki ke komo i ke kahua kaʻa me ke kihi (ma kahi o 7.5 kekelē).
3. Ka mana hoʻouka 2000kg.
4. Paepae haʻahaʻa i hoʻohaʻahaʻa ʻia me ke kiʻekiʻe o ka lua haʻahaʻa.
5. Paepae galvanized me ka pā peahi no ke kaʻa ʻoi aku ka maikaʻi.
6. ʻOiai inā he liʻiliʻi ke kiʻekiʻe o ke kau ʻana, hiki ke hoʻokū maʻalahi ʻia nā kaʻa ʻelua ma luna o kekahi.
7. Hāʻawi nā kaula kila i ka palekana hou aku mai ka hāʻule ʻana.
8. Pauka pīpī ʻili ʻili no ka hoʻohana ʻana i loko me ka galvanizing wela no ka hoʻohana ʻana i waho.
| Nā Palena Huahana | |
| Kumu Hoʻohālike Helu. | CPT-2/4 |
| Ka Mana Hoʻokiʻekiʻe | 2000 kg/5000lbs |
| Ke Kiʻekiʻe o ka Hāpai ʻana | 1650 mm |
| Luna | 1650mm |
| Lua | 1700mm |
| Laka i ka hāmeʻa | ʻOi aku ka ikaika |
| Hoʻokuʻu laka | Hoʻokuʻu kaʻa uila a manual paha |
| ʻAno Hoʻokele | Kaula Hoʻokele Hydraulic + |
| Ka Mana Mana / Ka Mana o ka Motika | 380V, 5.5Kw 60s |
| Wahi Kaʻa | 2/4 |
| Mea Palekana | Mea Pale-hāʻule |
| ʻAno Hana | Kuapo kī |
1. Mea hana hāpai kaʻa kaʻa ʻoihana, ʻoi aku ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike. Kūpaʻa mākou i ka hana ʻana, hana hou, hoʻopilikino a me ke kau ʻana i nā lako kaʻa like ʻole.
2. 16000+ ʻike kaʻa, 100+ mau ʻāina a me nā ʻāpana.
3. Nā Hiʻohiʻona Huahana: Ke hoʻohana nei i nā mea maka kiʻekiʻe e hōʻoia i ka maikaʻi
4. Maikaʻi Maikaʻi: TUV, hōʻoia ʻia e CE. Nānā pono i kēlā me kēia kaʻina hana. ʻO ka hui QC ʻoihana e hōʻoia i ka maikaʻi.
5. Lawelawe: Kākoʻo loea ʻoihana i ka wā o ke kūʻai mua ʻana a ma hope o ke kūʻai aku ʻana i ka lawelawe maʻamau.
6. Hale Hana: Aia ma Qingdao, kahakai hikina o Kina, he mea maʻalahi loa ka halihali. He 500 mau seti ka nui o ka hana i kēlā me kēia lā.