1. ʻO ka hōʻike LCD kala 17 '', ka pilina aloha, ka hana maʻalahi;
2.E hoʻopili i ka wahi kaupaona ma ke kūlana laser, ʻoi aku ka pololei;
3.ʻO ke ʻano kaulike like ʻole, no nā rims kūikawā;
4. Hana SPLIT;
5. Hana hoʻonui OPT;
6. Hana hoʻoponopono ʻakomi akamai;
7. Hana hana hōʻoia hewa, a ke koi aku i ka hōʻike hōʻike;
8. Hiki ke ana ʻia nā ʻaoʻao IVECO;
9. Ke ana ʻakomi ʻana i ka laulā o nā rims.
| Mana mīkini | 0.3kw |
| Lako ikehu | 110V/230V, 1ph, 50/60hz |
| Anawaena o ka lihi | 10”-25” |
| Ka laulā o ka lihi | 1”-17” |
| Kaumaha nui o ka huila | 143lbs/65kg |
| Anawaena huila kiʻekiʻe loa | 43”/1100mm |
| Ka laulā nui o ka huila | 21”/530mm |
| Ka wikiwiki kaulike | ≤140rpm |
| Ka manawa pōʻaiapuni | 15s |
| Ke kaulike pololei | 0.05 auneke/1g |
| Ka nui o ka pūʻolo | 1520*1020*1450mm |
He mīkini ia e hōʻemi i ka ikaika centrifugal o ka huila, e hoʻemi i ke ʻano ʻino o ka huila, a e holo mālie ka huila.
Pehea e hoʻohana ai: E hoʻoponopono i nā helu ma ka mīkini e like me ke kumu hoʻohālike o ka huila. No ka laʻana, ʻo ka huila he 185/60 R14, ʻo 185 ka laulā o ka huila. Pono e hoʻoponopono ʻia ke pihi mua ma ka hema o ka mea kaulike e like me ka laulā. ʻO 60 ka lakio hiʻohiʻona o ka huila. Hiki ke hoʻohana ʻia ke pihi ma waena e ana i ke kāpili, a hiki ke hoʻoponopono ʻia e like me ke kumu hoʻohālike o ka huila. 14 Anawaena o ka lihi ma nā ʻīniha. Hiki i ke pihi ma ka ʻākau ke huki i ka lula ma ka mīkini kaulike e hoʻoholo i ka mamao mai ka lihi o ka huila. Hiki ke ʻokoʻa nā ʻano mīkini kaulike like ʻole, a pono e hana ʻia ka hana kikoʻī e like me ka puke kuhikuhi.