1. Ke hoʻololi ʻana i ke kalaka a me ke kaʻa;
2. Hoʻōki ʻana o ka ea;
3.Hāpai pneumatic no ka hoʻouka nui ʻana o ka huila;
4. Hoʻoponopono ponoʻī;
5. Hana hoʻonui kaulike ʻole;
6. Nā ana ma nā ʻīniha a i ʻole millimeters, heluhelu ʻia ma gram a i ʻole oz;
| Mana mīkini | 0.55kw/0.8kw |
| Lako ikehu | 220V/380V/415V, 50/60hz, 3ph |
| Anawaena o ka lihi | 305-615mm/12””-24” |
| Ka laulā o ka lihi | 76-510mm”/3”-20” |
| Kaumaha nui o ka huila | 200kg |
| Anawaena huila kiʻekiʻe loa | 50”/1270mm |
| Ke kaulike pololei | Kaʻa ±1g Kalaka ±25g |
| Ka wikiwiki kaulike | 210rpm |
| Pae walaʻau | <70dB |
| Kaumaha | 200kg |
| Ka nui o ka pūʻolo | 1250*1000*1250mm |
| Hiki ke hoʻouka ʻia he 9 mau ʻāpana i loko o hoʻokahi pahu 20” | |
He aha nā hoʻomākaukau e pono e hana ʻia ma mua o ke kaulike ʻana o ka huila?
1. E hoʻomaʻemaʻe a nānā i nā huila. ʻAʻohe pōhaku i loko o ke kāʻei o ka huila. Inā he mau pōhaku, e wehe iā lākou me ka screwdriver a i ʻole nā mea hana ʻē aʻe. ʻAʻohe hōʻiliʻili lepo ma ke kikowaena, inā he mau pōhaku, e holoi a maʻemaʻe me ka lole.
2. E nānā i ke kaomi o ka huila. Pono ke kaomi o ka huila ma ke kumukūʻai maʻamau. Hiki ke loaʻa ke kumukūʻai maʻamau o ke kaomi o ka huila ma ka puka o ka noho o ka mea hoʻokele, ʻo ia hoʻi he 2.5bar.
3. Pono e wehe loa ʻia ka poloka kaulike dynamic mua ma ka huila.
ʻEhia mau manawa āu e hoʻohana ai i ka mea kaulike huila? Inā ʻaʻole i hoʻoponopono ʻia ma mua o ʻekolu manawa, he aha ke kumu?
Ma keʻano laulā, hiki iā ʻoe ke hoʻoponopono i ka huila i hoʻokahi a ʻelua paha manawa. I nā hihia kakaikahi, hiki ke hoʻoponopono ʻia ka huila i ʻekolu manawa. Inā ʻaʻole i hoʻoponopono ʻia ka huila ma hope o ka holo ʻana o ka huila no nā manawa ʻekolu a ʻoi aku paha, ʻaʻole paha i hoʻākoakoa pono ʻia ka huila a me ke kikowaena huila, a i ʻole he mau haumia e like me ka wai sila huila a me nā mea hāʻule i loko o ka huila. A laila e nānā i kēia mau ʻāpana a hoʻāʻo hou.