1. Ke ana ʻana o ka mamao;
2. Hoʻoponopono ponoʻī; Hōʻike kikohoʻe LED
3. Hana hoʻonui kaulike ʻole;
4. Mea hoʻololi koho no ke kaulike huila mokokaikala;
5. Nā ana ma nā ʻīniha a i ʻole millimeters, heluhelu ʻia ma gram a i ʻole oz;
| Mana mīkini | 0.25kw/0.35kw |
| Lako ikehu | 110V/240V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Anawaena o ka lihi | 254-615mm/10”-24” |
| Ka laulā o ka lihi | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Kaumaha nui o ka huila | 65kg |
| Anawaena huila kiʻekiʻe loa | 37”/940mm |
| Ke kaulike pololei | ±1g |
| Ka wikiwiki kaulike | 200rpm |
| Pae walaʻau | <70dB |
| Kaumaha | 134kg |
| Ka nui o ka pūʻolo | 980*750*1120mm |
Inā e hui pū ʻia ka huila a me ka rim, pono ka hoʻoponopono kaulike dynamic. Inā paha no ka hoʻololi ʻana i ka rim a i ʻole ke hoʻololi ʻana i ka huila kahiko me kahi mea hou, ʻoiai inā ʻaʻohe mea i hoʻololi ʻia, e wehe ʻia ka huila mai ka rim no ka nānā ʻana. Inā e hui hou ʻia ka rim a me ka huila ma kahi kaʻawale, pono ka hoʻoponopono kaulike dynamic.
Ma waho aʻe o ka hoʻololi ʻana i nā rims a me nā kaila, pono ʻoe e makaʻala hou aku i nā manawa maʻamau. Inā ʻike ʻoe e haʻalulu ana ka huila hoʻokele, pono ʻoe e nānā mua inā he ʻano ʻē ke kaulike dynamic. Eia kekahi, ʻo nā mea e like me ke ʻano o ka rim, ka hoʻoponopono ʻana i nā kaila, ke kau ʻana o ka module nānā kaomi kaila, a me ka hoʻololi ʻana i nā valves o nā mea like ʻole e hoʻopilikia i ke kaulike dynamic. Manaʻo ʻia e hana i kahi hoʻonohonoho o ke kaulike dynamic e hōʻoia i ka hoʻohana maʻamau o ka huila.