1. Ua hōʻoia ʻia ʻo CE e like me ke kuhikuhi mīkini EC 2006/42/CE.
2. Hiki ke hoʻohana ʻia ma ka hale kaʻa home, nā hale kūʻai kaʻa a me nā wahi kaʻa lehulehu.
3. Kōkua ka pou ʻole iā ʻoe e hoʻohana i kahi ākea a puni ka eleweka.
4. Ka hiki ke hāpai 2700kg/6000lb.
ʻO ka laulā o ka paepae hiki ke hoʻohana ʻia he 5.2100mm e maʻalahi ai ke kaʻa a me ka kiʻi ʻana.
Pale aku ka uila hoʻokele 6.24v i ka haʻalulu uila.
7. ʻO ka hiʻohiʻona palekana laka Dynamic e pale i kāu kaʻa i ka wā o ke kaʻina hana hāpai a hoʻohaʻahaʻa paha.
8. Hoʻokele pololei ʻia e nā cylinders hydraulic, hōʻoia ka equalizer i ka synchronization a me ka pae o ka paepae.
9. ʻŌnaehana laka pae nui, laka akomi a me ka ʻōnaehana hoʻokuʻu laka uila.
10. Pauka pīpī ʻili ʻili no ka hoʻohana ʻana i loko me ka galvanizing wela no ka hoʻohana ʻana i waho.
| Nā Palena Huahana | |
| Kumu Hoʻohālike Helu. | CHSPL2700 |
| Ka Mana Hoʻokiʻekiʻe | 2700 kg |
| Ke Kiʻekiʻe o ka Hāpai ʻana | 2100 mm |
| Ka laulā o ka paepae hiki ke hoʻohana ʻia | 2100mm |
| Laka i ka hāmeʻa | ʻOi aku ka ikaika |
| Hoʻokuʻu laka | Hoʻokuʻu kaʻa uila a manual paha |
| ʻAno Hoʻokele | Hoʻokele ʻia e ka hydraulic |
| Ka Mana Mana / Ka Mana o ka Motika | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/50s |
| Wahi Kaʻa | 2 |
| Mea Palekana | Mea Pale-hāʻule |
| ʻAno Hana | Kuapo kī |
Q1: He mea hana ʻoe?
ʻAe.
Q2. He aha kāu mau ʻōlelo uku?
A: T/T 50% ma ke ʻano he waihona, a me 50% ma mua o ka lawe ʻana. E hōʻike mākou iā ʻoe i nā kiʻi o nā huahana a me nā pūʻolo ma mua o kou uku ʻana i ke koena.
Q3. He aha kāu mau ʻōlelo o ka hoʻouna ʻana?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
Q4. Pehea e pili ana i kou manawa hoʻouna?
A: Ma keʻano laulā, e hala ana he 45 a 50 mau lā ma hope o ka loaʻa ʻana o kāu uku mua. ʻO ka manawa hoʻouna kikoʻī e pili ana i nā mea a me ka nui o kāu kauoha.
Q5. Pehea ka lōʻihi o ka manawa palapala hoʻokō?
A: Hana kila 5 mau makahiki, nā ʻāpana āpau 1 makahiki.