1. He huahana maʻamau kēia e hiki ke hoʻopilikino i ka ukana me nā pono o kāu mea kūʻai aku, ka nui o ka paepae a me ke kiʻekiʻe.
2. Hiki iā ia ke hāpai i nā kaʻa a me nā ukana.
3. Hiki ke hoʻohana ʻia e hāpai i ke kaʻa me nā pae like ʻole, kūpono no ke kaʻa e neʻe ana ma waena o nā alapiʻi, mai ka papahele lalo a i ka papahele mua, i ka papahele ʻelua, a i ʻole ke kolu o ka papahele.
4. E hoʻohana i ʻelua mau ʻōmole aila hydraulic e hoʻokele ai, e holo mālie ana, a me ka mana lawa.
5. ʻŌnaehana hoʻokele hydraulic pololei a paʻa.
6. Papa kila daimana kiʻekiʻe.
7. Loaʻa ka palekana hoʻouka nui ʻana o ka hydraulic.
8. Pani ʻakomi inā hoʻokuʻu ka mea hoʻohana i ke kuapo pihi.
| i hoʻopilikino ʻia e like me kou ʻāina a me nā koi. | |
| Kumu Hoʻohālike Helu. | CSL-3 |
| Ka Mana Hoʻokiʻekiʻe | 2500kg/i hoʻopilikino ʻia |
| Ke Kiʻekiʻe o ka Hāpai ʻana | 2600mm/i hoʻopilikino ʻia |
| Kiʻekiʻe Pani Ponoʻī | 670 mm/i hoʻopilikino ʻia |
| Ka wikiwiki kū pololei | 4-6 M/Min |
| Ana o Waho | ʻokiʻoki ʻia |
| ʻAno Hoʻokele | 2 mau paukūʻoloka hydraulic |
| Ka nui o ke kaʻa | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Wahi Kaʻa | 1 kaʻa |
| Ka Manawa Piʻi/Hāʻule | 70 kekona / 60 kekona |
| Ka Mana Mana / Ka Mana o ka Motika | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
Q1: He hale hana ʻoe a he mea kālepa paha?
A: He mea hana mākou, loaʻa iā mākou kahi hale hana ponoʻī a me ka ʻenekinia.
Q2. He aha kāu mau ʻōlelo uku?
A: T/T 50% ma ke ʻano he waihona, a me 50% ma mua o ka lawe ʻana. E hōʻike mākou iā ʻoe i nā kiʻi o nā huahana a me nā pūʻolo ma mua o kou uku ʻana i ke koena.
Q3. He aha kāu mau ʻōlelo o ka hoʻouna ʻana?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
Q4. Pehea e pili ana i kou manawa hoʻouna?
A: Ma keʻano laulā, e hala ana he 45 a 50 mau lā ma hope o ka loaʻa ʻana o kāu uku mua. ʻO ka manawa hoʻouna kikoʻī e pili ana i nā mea a me ka nui o kāu kauoha.
Q7. Pehea ka lōʻihi o ka manawa palapala hoʻokō?
A: Hana kila 5 mau makahiki, nā ʻāpana āpau 1 makahiki.