1. No ia ʻano kumu hoʻohālike, hana mākou a pau e like me ka makemake o ka mea kūʻai. Pono mākou e ʻike i ka hiki ke ukana, ke kiʻekiʻe hāpai a me ka nui o ke kahua āu e makemake ai. A laila e helu mākou i ke kumukūʻai no ʻoe.
2. ʻO ke alapiʻi maʻamau e maʻalahi ai ka hoʻouka a me ka wehe ʻana.
3. ʻO ke kahua hoʻomaʻemaʻe kiʻekiʻe e hiki ai ke hāpai a hāʻule me ke kūpaʻa loa.
4. Nā kiwikā hōʻoia pahū, pale i ka paipu hydraulic, ka haki ʻana o ka paipu anti-hydraulic.
5. Mea hoʻokuʻu hāʻule, pale i ka hāʻule ʻana o ka paepae.
6. Ma ka honua he elevator kaʻa papahele pālua i hoʻolālā ʻia no nā koi o nā mea kūʻai aku.
7. Pauka pīpī ʻili ʻili no ka hoʻohana ʻana i loko me ka galvanizing wela no ka hoʻohana ʻana i waho.
| Nā Palena Huahana | |
| Kumu Hoʻohālike Helu. | CSL-3 |
| Ka Mana Hoʻokiʻekiʻe | huina 5000kg |
| Ke Kiʻekiʻe o ka Hāpai ʻana | i hoʻopilikino ʻia |
| Kiʻekiʻe Pani Ponoʻī | i hoʻopilikino ʻia |
| Ka wikiwiki kū pololei | 4-6 M/Min |
| Ana o Waho | hoʻopilikino ʻia |
| ʻAno Hoʻokele | 2 mau paukūʻoloka hydraulic |
| Ka nui o ke kaʻa | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| ʻAno Kaʻa | 1 ma ka honua, 1 ma lalo o ka honua |
| Wahi Kaʻa | 2 mau kaʻa |
| Ka Manawa Piʻi/Hāʻule | 70 kekona / 60 kekona hiki ke hoʻololi ʻia |
| Ka Mana Mana / Ka Mana o ka Motika | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
1. Mea hana hāpai kaʻa kaʻa ʻoihana, ʻoi aku ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike. Kūpaʻa mākou i ka hana ʻana, hana hou, hoʻopilikino a me ke kau ʻana i nā lako kaʻa like ʻole.
2. 16000+ ʻike kaʻa, 100+ mau ʻāina a me nā ʻāpana.
3. Nā Hiʻohiʻona Huahana: Ke hoʻohana nei i nā mea maka kiʻekiʻe e hōʻoia i ka maikaʻi
4. Maikaʻi Maikaʻi: TUV, hōʻoia ʻia e CE. Nānā pono i kēlā me kēia kaʻina hana. ʻO ka hui QC ʻoihana e hōʻoia i ka maikaʻi.
5. Lawelawe: Kākoʻo loea ʻoihana i ka wā o ke kūʻai mua ʻana a ma hope o ke kūʻai aku ʻana i ka lawelawe maʻamau.
6. Hale Hana: Aia ma Qingdao, kahakai hikina o Kina, he mea maʻalahi loa ka halihali. He 500 mau seti ka nui o ka hana i kēlā me kēia lā.