1.Hiki ke hilinaʻi, pono, maʻalahi e hana a me nā kumukūʻai mālama haʻahaʻa
2. Pā alumini me ka hui hui pū ʻana o ka foaming kiʻekiʻe, ʻaʻole e hoʻololi a ʻaʻohe ʻaʻahu
3. Hoʻopili ʻia nā wēlau ʻelua me ke kaulahao dumpling, a ua hoʻopili ʻia ka pā puka me kahi kaula sila, ua maʻalahi ka ʻākoakoa ʻana.
| Ka nui o ka puka | Hoʻopilikino ʻia |
| Lako ikehu | 220V/380V |
| Mea Panel | ʻO ka hui alumini |
| Waihoʻoluʻu | Keʻokeʻo, hina ʻeleʻele, hina kālā, ʻulaʻula, melemele |
| Ka wikiwiki o ka wehe ʻana | 0.8 a 1.2m/s, hiki ke hoʻololi ʻia |
| Ka wikiwiki o ka pani ʻana | 0.8m/s, hiki ke hoʻololi ʻia |
| Ke kū'ē ʻana i ka makani | 28-35m/s |
| Hoʻohana ʻia | ʻoihana kūkulu hale, logistics, hale kaʻa home |
1. Pehea e hiki ai iaʻu ke kauoha aku?
E ʻoluʻolu e hāʻawi i kou ʻāina, ka nui o nā kaʻa, a me nā ʻike ʻē aʻe, hiki i kā mākou ʻenekinia ke hoʻolālā i kahi hoʻolālā e like me kou ʻāina.
2. Pehea ka lōʻihi e hiki ai iaʻu ke loaʻa?
Ma kahi o 45 mau lā hana ma hope o ka loaʻa ʻana o kāu uku mua.
3.He aha ka mea uku?
T/T, LC....