1. Hoʻolako ʻia me ka mīkini wikiwiki servo a me ka ʻōnaehana hoʻokele
3. Maikaʻi ka paʻa ʻana o ka ea, ka mālama ʻana i ka wela a me ka pale ʻana i ka walaʻau
4. Ikaika a paʻa, nani ke ʻano
4. Nā ʻano wehe he nui
5. Hiki ke hoʻololi i ka wikiwiki wehe a pani.
| Mana mīkini | 0.75kw/1.5kw/ʻē aʻe |
| Lako ikehu | 110V/220V/380V |
| Mea Panel | ʻO ka hui alumini |
| Waihoʻoluʻu | Keʻokeʻo, hina ʻeleʻele, hina kālā, ʻulaʻula, melemele |
| Mānoanoa o ka panela | 40mm |
| Ka wikiwiki o ka wehe ʻana | 0.8 a 2.5m/s, hiki ke hoʻololi ʻia |
| Ka wikiwiki o ka pani ʻana | 0.8m/s, hiki ke hoʻololi ʻia |
| Ke kū'ē ʻana i ka makani | 120km/h |
| Hoʻohana ʻia | ʻoihana kūkulu hale, logistics |
1. Pehea e hiki ai iaʻu ke kauoha aku?
E ʻoluʻolu e hāʻawi i kou ʻāina, ka nui o nā kaʻa, a me nā ʻike ʻē aʻe, hiki i kā mākou ʻenekinia ke hoʻolālā i kahi hoʻolālā e like me kou ʻāina.
2. Pehea ka lōʻihi e hiki ai iaʻu ke loaʻa?
Ma kahi o 45 mau lā hana ma hope o ka loaʻa ʻana o kāu uku mua.
3.He aha ka mea uku?
T/T, LC....