Kākoʻo ʻia nā hāpai kaʻa pou hoʻokahi hydraulic me ka hoʻohana ʻana i kahi kahua i kākoʻo ʻia i ka lōʻihi a me ka laulā. ʻAno liʻiliʻi, wahi liʻiliʻi, kaumaha māmā, maʻalahi e neʻe, hana paʻa. ʻO ke kahua pamu kiʻekiʻe a me nā ʻāpana uila, me ka hoʻohana ʻana i ka laka ponoʻī ʻana o ka mīkini a me ka hydraulic rack, palekana a hilinaʻi hoʻi; ʻaʻohe kahua, e hoʻokomo pololei iā ia ma ka honua.
1. ʻŌnaehana hāpai kaulahao i hoʻokele ʻia e ka hydraulic.
2. Hoʻokuʻu lima i ka laka.
3. ʻO ke kūlana honua o nā lima wili he kūpono ia no nā kaʻa heihei e kū ai.
4. Nā wili paʻa polyurethane / nā pads paʻa a me nā mea hoʻololi kiʻekiʻe manuahi.
5. Loaʻa i ka hāpai ʻelua mau koho, paʻa a hoʻoneʻe me nā huila i hoʻohui ʻia.
6. Hoʻopau ʻia nā ʻāpana kila a pau i ka one a laila pena ʻia me ka primer anti-corrosion a uhi ʻia ke kala o luna.
7.Aluminum shell motor, hoʻopau wela wikiwiki, pono kiʻekiʻe a me ke ola lawelawe lōʻihi
8. Palapala hōʻoia CE
9. Mea hana ikaika, hilinaʻi. Hana ʻana iā Seiko, kūlana kiʻekiʻe.
| Nā Palena Huahana | |
| Kumu Hoʻohālike Helu. | CHSL2500 |
| Ka Mana Hoʻokiʻekiʻe | 2500 kg |
| Ke Kiʻekiʻe o ka Hāpai ʻana | 1800mm |
| Kiʻekiʻe Haʻahaʻa Loa | 140mm |
| Ka Manawa Hāpai | Nā makahiki 50-60 |
| Kiʻekiʻe holoʻokoʻa | 2550mm |
| Mana Motika | 2.2kw-380v a i ʻole 2.2kW-220v |
| Kaomi aila i helu ʻia | 24MPa |
| Kaumaha holoʻokoʻa | 850kgs |
laka lima hope
Helix hoʻokahi + pā i hoʻokiʻekiʻe ʻia
kaʻa lawe lima
kahua kelepona
laka lima mua
He mānoanoa a paʻa nā papa.
Hoʻopilikino ʻana o ka hale hana, ke kūlana kiʻekiʻe a me ke kumu kūʻai haʻahaʻa.
Hoʻonui ʻia ka huahana, paʻa.
Ka hāpai paʻa a me ka hana maʻalahi.
ʻO nā ʻano piha a me nā kikoʻī, lawelawe ma hope o ke kūʻai aku
ʻO nā pono o nā mea hoʻohana kā mākou e ʻimi nei