1. Ke ʻano hana kūpono a kūpono hoʻi no ka hoʻohuli ʻana i kahi kaʻa
2. Hoʻohuli ʻia a kū ʻia ma kekahi kūlana.
3. 4m ke anawaena he kūpono ia no ka hapa nui o nā kaʻa.
4. Hoʻopilikino ʻia e like me kou wahi a me ke kaʻa.
| ʻAno Hoʻokele | Motika Uila |
| Anawaena | 3500mm, 4000mm, 4500mm |
| Ka Mana Hoʻouka | 3tona, 4tona, 5tona |
| Ka wikiwiki o ka huli ʻana | 0.2-1 rpm |
| Kiʻekiʻe haʻahaʻa loa | 350 mm |
| Waihoʻoluʻu Paepae | i hoʻopilikino ʻia |
| ʻIli Paepae | Kūlana: Papa kila ʻālohilohi Koho: Pā alumini |
| ʻAno Hana | Pihi & Mamao |
| Hoʻohālike Hoʻoili | Hoʻohālike Hoʻoili |
1. Pehea e hiki ai iaʻu ke kauoha aku?
E ʻoluʻolu e hāʻawi i kou ʻāina, ka nui o nā kaʻa, a me nā ʻike ʻē aʻe, hiki i kā mākou ʻenekinia ke hoʻolālā i kahi hoʻolālā e like me kou ʻāina.
2. Pehea ka lōʻihi e hiki ai iaʻu ke loaʻa?
Ma kahi o 45 mau lā hana ma hope o ka loaʻa ʻana o kāu uku mua.
3.He aha ka mea uku?
T/T, LC....