1. Hoʻolālā pālua no 4 mau kaʻa
2. Hoʻopilikino ʻia e like me ka hoʻonohonoho ʻana, Space & mālama kālā ma muli o kona hoʻolālā liʻiliʻi.
3. Nā laka palekana pālua: ʻo ka mea mua he ʻāpana laka palekana hoʻokahi hiki ke hoʻololi ʻia a ʻo ka mea ʻē aʻe e hoʻāla ʻia me ka ʻakomi inā haki ka uea kila.
4. Hoʻokipa nā ala holo i nā kaʻa ākea a haiki paha
5.4000kg ka nui o ka hiki ke hāpai
6. Nā laka palekana kūlana-nui i kēlā me kēia kolamu
7.Hidden hoʻokahi pahu wai hydraulic
8. Hoʻemi ka nui o ke anawaena sheave i ka luhi o ke kaula
9. ʻAe nā laka anti-hāʻule mechanical i nā kiʻekiʻe hoʻōki he nui
10. Kahi o ka ʻāpana mana hiki ke hoʻopilikino ʻia
11. Hiki ke hoʻololi ʻia ke kūlana o ka papa hoʻomalu
12. Mea pale e kū'ē i ka wehe ʻana a me ka haki ʻana o ke kaula kila
13. Lapaʻau ʻili: uhi pauka
| Nā Palena Huahana | |
| Kumu Hoʻohālike Helu. | CHFL2+2 |
| Ka Mana Hoʻokiʻekiʻe | 4000 kg |
| Ke Kiʻekiʻe o ka Hāpai ʻana | 1800/2100 mm |
| Ka laulā ma waena o nā ala holo | 3820mm |
| Laka i ka hāmeʻa | ʻOi aku ka ikaika |
| Hoʻokuʻu laka | Hoʻokuʻu kaʻa uila a manual paha |
| ʻAno Hoʻokele | Kaula Hoʻokele Hydraulic + |
| Ka Mana Mana / Ka Mana o ka Motika | 110V / 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/90s |
| Wahi Kaʻa | 4 |
| Mea Palekana | Mea Pale-hāʻule |
| ʻAno Hana | Kuapo kī |
1. Mea hana hāpai kaʻa kaʻa ʻoihana, ʻoi aku ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike. Kūpaʻa mākou i ka hana ʻana, hana hou, hoʻopilikino a me ke kau ʻana i nā lako kaʻa like ʻole.
2.16000+ ʻike kaʻa, 100+ mau ʻāina a me nā ʻāpana.
3.Nā Hiʻohiʻona Huahana: Ke hoʻohana nei i nā mea maka kiʻekiʻe e hōʻoia i ka maikaʻi
4. Maikaʻi maikaʻi: TUV, hōʻoia ʻia ʻo CE. Nānā pono i kēlā me kēia kaʻina hana. ʻO ka hui QC ʻoihana e hōʻoia i ka maikaʻi.
5.Service: Kākoʻo loea ʻoihana i ka wā o ke kūʻai mua ʻana a ma hope o ke kūʻai aku ʻana i ka lawelawe maʻamau.
6. Hale Hana: Aia ma Qingdao, kahakai hikina o Kina, he mea maʻalahi loa ka halihali. 500 mau seti i kēlā me kēia lā.